Wybór ram do obrazów

ramy do obrazówWażne chwile staramy się uwiecznić na zdjęciach, aby w przyszłości móc wracać myślami do minionych chwil. Warto zadbać o to, by nasze zdjęcia chronione były w odpowiedni sposób. Większą część z nich możemy umieścić w albumie fotograficznym, jednak te najważniejsze fotografie warto umieścić w bardziej widocznym miejscu. Ramki drewniane są idealnym miejscem.

Powiesić je możemy na ścianie, ustawić na komodzie czy też kominku. Warto zadbać o to, aby wybrane przez nas ramki były dobrej jakości. Gdy nasze dzieci stawiają swoje pierwsze kroki w rysunku każdy z nas odkłada wszystkie kartki, aby nie zgubić żadnego dzieła swoich maluchów. Te najbardziej wyjątkowe umieścić można w kolorowych paspartu. Ich prosta forma nie zaburzy formy i kolorystyki zaproponowanej przez małego artystę, a dodatkowo idealnie wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Gdy interesuje nas również poważniejsza forma sztuki z pewnością chcemy by na naszych ścianach zagościły obrazy ulubionych twórców. Jednak nie do każdego pokoju będą pasowały nam ciężkie w formie, wytworne i bogato zdobione starodawne ramy drewniane. Warto powierzyć wybór ramy do obrazów profesjonalistom. Zależnie od tego w jaki sposób urządzone mamy wnętrza, różnie będziemy dopasowywać wygląd ram.

Do modernistycznych wnętrz dużo bardziej odpowiednie będą proste w formie obramowania, a do ciepłych, przytulnych pokoi idealne okazać się mogą drewniane, proste lub rzeźbione formy. Wybór koloru ram jest już prostszy, ponieważ gdy brak nam pomysłu zawsze możemy postawić na niezastąpioną klasykę, czyli czerń lub naturalny kolor drewna.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *