Suknia panny młodej

Są takie suknie ślubne, których fasony właściwe zawsze są modne. A jedną z nich jest niewątpliwie suknia w stylu księżniczki, nazywana też princeską. Taka suknia przypomina nam kultowe postacie z bajek, a dokładnie wszystkie bajkowe księżniczki, które ubierały suknie idealnie dopasowane od góry i bajecznie rozkloszowane u dołu. Jeśli któraś kobieta więc marzy, aby w dniu ślubu poczuć się właśnie jak księżniczka, to taka suknia jest dla niej idealna.

A jakie jeszcze zalety ma ta sukienka? Przede wszystkim potrafi zatuszować to, co w figurze kobiety odbiega od ideału. Zbyt mały biust powiększa optycznie wyprofilowanym biustonoszem, brzuszek zmniejsza dopasowanym i wcinającym talię gorsetem, szerokie biodra tuszuje drapowaniami, szerokie ramiona – opadającymi rękawkami, a niski wzrost cięciami po bokach, które optycznie wydłużają sylwetkę. Jak więc widać, ten rodzaj sukni pasuje idealnie do niemal każdego rodzaju sylwetki.

A jakie dodatki ślubne lubi taka suknia? Oczywiście wszelkiego rodzaju diademy wpinane we włosy. No bo jeśli panna młoda ma wyglądać ja księżniczka, w jej włosach powinien lśnić właśnie diadem. Tym paniom, którym diadem nie odpowiada, projektanci proponują natomiast cudowne opaski, spinki czy zwisające z włosów ozdoby w motywach kwiatowych. Reszta dodatków to już kwestia gustu. Ważne natomiast, aby stylowo wszystko do siebie pasowało. Kluczowy jest tu wybór motywów dekoracyjnych, kolorystyki oraz oczywiście materiałów. Dlatego też wybór dodatków należy pozostawić zawsze osobie, która zna się na modzie i ma poczucie smaku.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *