Nowoczesność w świetle LED

Nowoczesny, modernistyczny styl przepełniony elegancją i wyrafinowaniem coraz częściej gości w naszych domach. Opieramy się na nim projektując własne salony, jadalnie, biura, lokale usługowe i pokoje gościnne. Imponujemy naszym gościom delikatnym wystrojem, idealnie podkreślonym przez światło. Doskonałym rozwiązaniem dla dopełnienia takiego projektu jest oświetlenie ledowe.

moduł ledModuły LED pozwalają nam na subtelne podkreślenie najważniejszych elementów wystroju danego pomieszczenia. Wykorzystując oświetlenie ledowe otrzymujemy możliwość doboru dowolnej temperatury barwowej oraz uzyskania dowolnego koloru światła bez użycia barwnych filtrów, które znacząco wpływają na jakość i poziom intensywności emitowanego światła. Dodatkowo w przypadku lokali użytkowych, gdzie najkorzystniejszą metodą oświetlenia są lampy z czujnikiem ruchu, oświetlenie ledowe okazuje się być najkorzystniejszym wyborem ze względu na swoją wytrzymałość na częste cykle włącz/wyłącz – nadają się więc do oświetlania pomieszczeń, w których często i na krótko zapala się światło.

Zastosowane moduły LED pozwalają nam na spore oszczędności ze względu na ich dużą wytrzymałość na intensywną eksploatację oraz energooszczędność – obecnie na rynku dostępne są lampy LED o trwałości około 50 tys. godzin, co w przeliczeniu daje aż 30 lat! Początkowa inwestycja szybko się zwraca i pozwala przez długi czas cieszyć oko powalającymi efektami wizualnymi.

Pora więc wymienić swoje dotychczasowe oświetlenie na moduły LED, aby nadać swojej życiowej przestrzeni zupełnie innego charakteru!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *