Jak wykorzystać przypinki metalowe?

Przypinki metalowe znajdują swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Często są one używane przez dzieci i młodzież i dopinane do różnych akcesoriów, na przykład piórnika, bluzy dresowej, kurtki, plecaka czy też ulubionego worka sportowego. Jednak ich zastosowanie jest dużo szersze. Przypinki reklamowe, weselne czy okolicznościowe jak same nazwy wskazują można wykorzystać w różnych sytuacjach i celach.

Przypinki reklamowe najczęściej zawierają logo firmy i krótkie hasło. Taki gadżet to doskonały podarunek dla stałych klientów, którzy regularnie korzystają z usług świadczonych przez firmę. Przypinki na zamówienie dostępne są w wielu agencjach reklamowych oraz w licznych punktach internetowych. Do wyboru są różnorodne modele, w paru kształtach, wielkościach czy z dodatkami w postaci otwieraczy, breloków czy magnesów.

Przypinki mogą być również stosowane przez pracowników firmy. Na gadżecie wystarczy umieścić imię i nazwę stanowiska konkretnej osoby. Najczęściej są one mocowane przy pomocy delikatnej agrafki, która nie uszkodzi odzieży. Takie klasyczne przypinki chętnie stosowane są ponadto w kampaniach wyborczych czy podczas manifestacji.

weselne przypinki metalowe buttonflyPrzypinka ślubna wyprodukowana na zamówienie przez Buttonfly.pl

Wesele to kolejna okoliczność na jaką przydadzą się przypinki, choć tutaj dużo popularniejszym rozwiązaniem jest przypinka z magnesem, dzięki któremu można ją przyczepić do lodówki. Takie przypinki ślubne z reguły posiadają datę i imiona młodej pary, stanowiąc pamiątkę ślubną dla gości weselnych.

Cena jednej przypinki mieści się w przedziale od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych. Czas oczekiwania na realizację zamówienia w sklepie internetowym wynosi około 3-5 dni roboczych. Zakupione produkty dostarczane są do klienta za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Wpływ na cenę jednej sztuki zamawianych przypinek ma przede wszystkim rozmiar i dodatki oraz wielkość zamówienia.

Wykonane ze stali nierdzewnej przypinki metalowe są bardzo wytrzymałe, trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju szkodliwe czynniki. Najpopularniejsze są przypinki w tradycyjnym, okrągłym kształcie oraz wersje prostokątne.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *