Filmy promocyjne pierwszorzędną reklamą

Filmy promocyjne to materiały chętnie wykorzystywane w celach reklamowych nie tylko przez największych reklamodawców. Produkcja filmowa obejmująca takie oferty, jak wspomniane filmy promocyjne czy spoty reklamowe, z roku na rok chętniej zamawiana jest też przez małe, a nawet mikro firmy. Tak jak najwięksi, widzą one potencjał drzemiący w reklamie video.

Powodem wzrastającego zainteresowania produkcją takich nagrań jak filmy promocyjne czy reklamowe jest stosunkowo szeroko dostępne miejsce do ich publikacji, a mowa oczywiście o internecie. Nie mniej istotne jest to, że obecnie takie materiały i to na bardzo wysokim poziomie oraz pomysłowo zrealizowane, można mieć za rozsądne pieniądze, a w dodatku jest duży wybór firm zajmujących się produkcją filmową. Szczególnie w miastach, jak chociażby Kraków.

wysokiej jakosci filmy promocyjne

Kompleksowa usługa w wykonaniu fachowców wyręczy zleceniodawcę nawet z myślenia nad koncepcją i zarysem filmu. Pomogą dobrać typ filmu, napiszą scenariusz i zajmą się po prostu wszystkim. Klientowi przyjdzie tylko zapłacić za gotowy nagrany produkt, czy to film promocyjne czy korporacyjny czy reklamowy. Przechodząc zaś do tematu kosztów takiej usługi, można powiedzieć, że dobry film da się zrobić już za około 5-7 tysięcy złotych. Równie dobrze na produkcję filmową da się wydać i milion złotych.

Od czego zatem zależy koszt? W największym stopniu od wynagrodzenia dla aktorów. Chcąc zatrudnić w swoim filmie znanego celebrytę, np. aktora czy sportowca, sama jego gaża może wynieść właśnie milion złotych. Decydując się jednak na angaż nieznanych osób, a skupiając wyłącznie na reklamie swojej firmy czy jej produktów, da się otrzymać kreatywny film promocyjny za bardzo rozsądny koszt.

Cieszące się bardzo dobrą renomą filmy promocyjne produkuje studio Grandfox.pl z Krakowa i z całym przekonaniem dobrze jest zaznajomić się z ich ofertą czy portfolio, jeśli mamy zamiar zlecić produkcję filmu reklamowego właśnie w tymże mieście.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *