Cudownie być babcią!

Babcia to brzmi dumnie. Bardzo ucieszyłaś się, gdy córka oznajmiła Ci, że wkrótce nią zostaniesz. Oczyma wyobraźni już woziłaś wnuczkę na spacer po parku. Chciałabyś, żeby pierwsza urodziła się dziewczynka, bo z nimi jakoś łatwiej dojść do porozumienia. Poza tym można im zapleść warkocza, kupić mnóstwo sukienek czy kolorowych pięknych wstążeczek. Po chwili zadumy otrząsnęłaś się z marzeń i zdałaś sobie sprawę, że do porodu jeszcze siedem miesięcy, więc nie możesz wstrzymać się z kupieniem wyprawki.

A co będzie potrzebne takiemu niemowlakowi? W pierwszej kolejności mnóstwo par śpioszków, bodów czy kaftaników. Taki malec często się brudzi, więc potrzebnych jest dużo ubrań na zmianę. Córce na pewno przyda się łóżeczko, przecież jest ono znacznie bezpieczniejsze niż taki rożek dla niemowląt. Z niego przynajmniej nie wypadnie, a jeśli się do niego przyzwyczai tym lepiej. Spanie w łóżeczku jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Młodej mamie przyda się wanienka. Nie ma nic cudowniejszego niż wykąpany niemowlak. Jest taki pachnący i apetyczny, że tylko go schrupać.

Pewnie córka kupi jeszcze rożek dla noworodka, bo tyle się o nim nasłuchała dobrego- od innych mam. Ty nie jesteś jego zwolenniczką, ale to decyzja córki i nie będziesz się sprzeciwiać. Ona najchętniej wszystkie rzeczy kupiłaby przez Internet. Już mówiła Ci o sklepie internetowym, który nazywa się senna-sowka.pl. Jest to typowo dziecięcy sklep, więc wszystkie rzeczy potrzebne przyszłej matce, można kupić od ręki – za jednym zamachem. Ty nie kupiłabyś nic bez oglądania, ale teraz są inne czasy.

Zobacz też: Senna Sówka | Rożek dla niemowląt

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *